Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Кадифени играчки Kitty

Кадифени играчки Kitty Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Кадифени играчки Kitty Dormeo
Dormeo Кадифени играчки Kitty

ID: 104142883 | SKU: 1000070335

Дормео кадифените играчки ќе им бидат најдобрите пријатели на вашите деца - прeкрасни, меки и пријатни! Тие сакаат преку ден да си играат и навечер да се гушкаат а ако вашите деца се грижат за нив, тогаш тие ќе им ги покажат своите скриени супер моќи!

Dormeo Кадифени играчки Kitty
590,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Дормео Беж Кутре

Кутрето сака да оди секаде со вас. Тој е верен и ваш најдобар пријател. Сака да се гушка, да си игра со топка и исто така е одличен слушател, кој ќе ви помогне да заборавите на сите проблеми.

Дормео Зелено Маче

Мачето има магични моќи и може да ви помогне да ви се остварат сите соништа. Само шепнете му и чекајте да ви се исполни желбата. Тoa е секогаш гладнo, па не заборавајте да го нахраните со неговата омилена храна - брокула, спанаќ и грашок.

Дормео Сино Мече

Мечето има магична моќ и ќе ви помогне сите гребнатинки и повреди да заздрават побрзо и полесно. Само гушнете го силно додека не ви помине болката. Мечето исто така и е верен пријател на самовилата на забите па затоа ќе ви помогне вашите заби да бидат чисти и бели како снег.

Дормео Црвен Диносаурус

Доносаурусот е бестрашен заштитник. Со него ќе бидете безбедни во текот на ноќта, ќе ве чува од страшните чудовишта под креветот и од лошите соништа. Кога и да се почувствувате исплашени само гушнете го и вашите грижи ќе исчезнат.

Тие се високи околу 30 см.

Тие мора да се перат на рака.

Состав:

  • Ткаенина: 100%полиестер
  • Полнење: 60% полипропилен (ABS топчиња) 40%полиестер
  • Очи: 100% АБС
Технички карактеристики
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка