Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
Photo
Video

Dormeo GO Сity ранецот има капацитет од 9,8 л. и е одличен за секојдневна употреба. Има и џеб за шише. Направен е од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки од нечистотии.

Dormeo GO Урбан ранец
2.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Dormeo GO Сity ранецот има капацитет од 9,8 л. и е одличен за секојдневна употреба. Има и џеб за шише. Направен е од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки од нечистотии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Dormeo GO Сity ранецот има капацитет од 9,8 л. и е одличен за секојдневна употреба.

Има и џеб за шише.

Направен е од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки од нечистотии.

 • долготраен - неколку џебови за подобра организација
 • џеб за шише
 • неколку џебови за детали
 • отпорен на нечистотии и течности
Дополнителни информации
 • Материјал: Надворешен: 100% полиестер, Внатрешен: 100% полиестер
 • Димензии: 34x27x11 см.
 • Волумен: 9,8 л.
 • Тежина: 0,6 кг.
 • Одржување: се пере на раце

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star