Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Чувствувајте се како да спиете во облаци со оваа бела постелнина на која е испринтана емотивната порака ‘Sweet Dreams’ и има дизајн со ѕвездена прашина.

Dormeo Dream Постелнина
Од 3.490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Чувствувајте се како да спиете во облаци со оваа бела постелнина на која е испринтана емотивната порака ‘Sweet Dreams’ и има дизајн со ѕвездена прашина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ви посакуваме секоја ноќ да сонувате убави соништа

Дел од ексклузивната Dream колекција на Дормео, оваа постелнина е особено соодветна за оние кои сакаат да ја прочитаат ‘Sweet Dreams’ пораката секој ден пред спиење.

Дизјан на ѕвездена прашина кој го надополнува атрактивниот принт

На долниот раб од навлаката за јорган и на предниот дел од навлаките за перници има дизајн на ѕвездена прашина.

Универзален и безвременски дизајн

Постелнината е во безвременска бела боја која се вклопува во секоја спална соба, независно од декорот.

Оваа постелнина е дел од ексклузивната Dream Колекција од Дормео.

Квалитетен материјал кој многу едноставно се одржува

Dream постелнината од Дормео е направена од 60% памук и 40% полиестер за едноставно перење и одржување.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук, полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality