Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Cloud тепих

Cloud тепих Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Cloud тепих Dormeo Cloud тепих Dormeo Cloud тепих Dormeo Cloud тепих Dormeo
Dormeo Cloud тепих

SKU: 99-1000035291

Уживајте во мекиот и удобен тепих секојпат кога ќе станете од кревет! Дормео Клауд тепихот е направен од 2 см. мемори пена која се обликува околу вашите стапала.

Dormeo Cloud тепих
Од 2.290,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Удобен тепих за мирен и тивок чекор

Дормео Клауд е неверојатно мек и удобен тепих со 2 см мемори пена кој се обликува околу вашето стапало.

Кадифеста површина, нелизгачко дно

Горниот слој на тепихот е многу мек и имате чувство како да газите на кадифе. За безбедна употреба, на долната страна на тепихот има нелизгачки слој, соодветен за секој вид на под.

Соодветен е за:

  • Оние кои бараат поголема удобност
  • Секоја спална
  • Повозрасни луѓе
  • Деца
  • Оние кои патат од алергии на прав
Технички карактеристики
Димензија 55 x 125 см
Материјал вискоза, ПВЦ, полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка