Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Dormeo Asana тепих

Photo
Video

Чекорете на мек, удобен тепих секојпат кога ќе станете од кревет! Дормео Асана тепихот е направен од мемори пена која се обликува околу вашите стапала. Прекрасните бои на тепихот ја освежуваат вашата спална соба.

Dormeo Asana тепих
Од 2.990,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Чекорете на мек, удобен тепих секојпат кога ќе станете од кревет! Дормео Асана тепихот е направен од мемори пена која се обликува околу вашите стапала. Прекрасните бои на тепихот ја освежуваат вашата спална соба.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобен тепих за мирен и тивок чекор

Дормео Асана е неверојатно мек и удобен тепих со 2 см. мемори пена кој се обликува околу вашето стапало.

Кадифеста површина, нелизгачко дно

Горниот слој на тепихот е многу мек и имате чувство како да газите на кадифе. За безбедна употреба, на долната страна на тепихот има нелизгачки слој, соодветен за секој вид на под.

Предности:

 • меко чувство на стапалата
 • 2 см мемори пена која се обликува околу вашите стапала
 • модерни бои
 • отпорен на дамки
 • соодветен за секоја соба во вашиот дом
 • нелизгачки долен слој за безбедно чекорење
 • соодветни за секој вид на под
 • достапни во 5 модерни бои: розева, сина, сива, беж и кафеава
 • 2 димензии

Дормео Асана одлично се вклопува во:

 • дневната соба,
 • детските соби,
 • кујни.

Овој тепих го претвора секој тврд под во идеално мека подлога за играње со омилените играчки на вашите деца.

Технички карактеристики
Димензија 100 x 150
Материјал Мемори пена, полиестер
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Elizabeta Ilievska

www.topshop.com.mk

03.11.2016

Elizabeta Ilievska
Denes go kupiv, preubavo, mnogu sum ubedena deka e idealen proizvod za vo spalna ili detska soba koj ne sobira skrieni prljavshtini kako drugite tipovi tepisi. ke gi zamenam site mali tepisi so Dormeo Asana tepisi.

1 производ(и)