Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Clouds постелнината е направена од 100% памук и нуди 4 различни изгледи во 1 постелнина. Достапна е во 3 модерни комбинации на бои: Зелена, Розева и Беж. Се пере на 40℃. Во единечниот сет добивате: навлака за јорган 140х200 см и навлака за перница 50x70 см. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, додека навлаката за перница се затвора како плик.

Dormeo Clouds Постелнина
Од 1.290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Clouds постелнината е направена од 100% памук и нуди 4 различни изгледи во 1 постелнина. Достапна е во 3 модерни комбинации на бои: Зелена, Розева и Беж. Се пере на 40℃. Во единечниот сет добивате: навлака за јорган 140х200 см и навлака за перница 50x70 см. Навлаката за јорган се затвора со копчиња, додека навлаката за перница се затвора како плик.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Разгиран сет за пријатна атмосфера во спалната соба

Овој сет од навлака за јорган и навлака за перница со дизајн со облачиња, ја разигруваат детската соба. Одберете помеѓу 3 неверојатни комбинации на бои:

  • Темно сина & зелена на предната страна, зелена боја на задната страна
  • Темно сина & розева на предната страна, розева боја на задната страна
  • Светло сина & беж  на предната страна, беж боја на задната страна

Најмеки материјали

Оваа постелнина е направена од 100% памук, па вие ќе уживате во секој момент.

Едноставна за употреба, едноставна за одржување

Навлаката за перница се затвора како плик, додека пак навлаката за јорган се затвора со копчиња. Постелнината се пере во машина за едноставно одржување.

Технички карактеристики
Bed Size Single Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма за деца
Достапни бои беж, зелена, розева
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star