Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo Una Dormeo чаршаф

Una Dormeo чаршаф Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
Una Dormeo чаршаф Dormeo Una Dormeo чаршаф Dormeo Una Dormeo чаршаф Dormeo Una Dormeo чаршаф Dormeo Una Dormeo чаршаф Dormeo
Dormeo Una Dormeo чаршаф

SKU: 99-1000035293

Високо квалитетни чаршафи направени од памук достапни во 4 бои.

Од 890,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Памучен чаршаф со свиленкаст додаток

Основен дел од постелнината во секоја спална соба. Дормео Уна чаршафите се многу меки, удобни со ластици на краевите кои овозможуваат цврсто да бидат прикачени за вашиот душек.

Високо квалитетен памук за едноставно одржување

Дормео Уна чаршафите се направени од мек памук со свиленкаст додаток. Благодарение на специјалниот начин на изработка, чаршафот е едноставен за пеглање и одржување.

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали
  • Овие чаршафи се идеален избор за сите оние кои имаат душеци со стандардни димензии за спиење.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Има ластик на рабовите.
Дормео програма дневна соба
Достапни бои бела, виолетова, зелена, сина, слонова коска
Материјал памук перкал
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка