Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

2во1 перницата од Дормео е комбинација од класична перница од едната страна и перница од мемори пена од другата страна. Поради тоа, оваа перница секако ќе ги задоволи вашите потреби.

Dormeo 2во1 Перница
2.580,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

2во1 перницата од Дормео е комбинација од класична перница од едната страна и перница од мемори пена од другата страна. Поради тоа, оваа перница секако ќе ги задоволи вашите потреби.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Откријте ги придобивките на 2 перници во 1

Дормео 2во1 перницата е комбинација од две перници во една: едната страна екласична перница полнета со микрофибер влакна,додека па другатае направена од мемори пена.

Удобноста која ви е потребна во една перница

Благодарение на двете страни, Дормео 2во1 перницата е истовремено и мека и тврда. Таа е соодветна за сите генерации и е одличен избор за секое годишно време.

Перницата има и патент кој ви овозможува да ја прилагодите висината на перницата. Со оваа перница можете да спиете на страна, на грб и на стомак.

Елегантен изглед кој го надополнува декорот на вашата спална соба

Дормео 2во1 перницата не само што е неверојатно удобна, туку има и модерен изглед.

Технички карактеристики
Јадро 100% polyester, 450g
Димензија 40X60
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака 100 % polyester
Се пере во машина Само навлаката на 40 °C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка