Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Photo
Video

1001 nigt тепихот направен од мемори пена нуди удобност на вашиот дом. Нелизгачкото дно го фиксира тепихот на подлогата. Тој е соодветен за секаков вид на под. Се пере на 30°C. Димензии: 25X125 см.

Dormeo 1001 Night Пешкир
Од 589,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

1001 nigt тепихот направен од мемори пена нуди удобност на вашиот дом. Нелизгачкото дно го фиксира тепихот на подлогата. Тој е соодветен за секаков вид на под. Се пере на 30°C. Димензии: 25X125 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Максимална нежност и мекост

Извонредно меките и екстра впивливи пешкири се дел од атрактивната и иновативна колекција на Дормео 1001 ноќ, која е инспирирана од чувството на мистичност и луксуз.

Пешкирите 1001 ноќ се изработени од 100% памук.

Освежете го изгледот на вашата бања

Овие пешкири се дизајнирани да бидат функционални и декоративни. Единствениот дизајн ќе додаде привлечна мистичност во вашата бања.

Иделни за користење во сауна и спа центрите

Пешкирите можат да се користат и во сауна или пак во спа центрите.

Едноставно одржување

Пешкирите 1001 ноќ може да се перат во машина за перење алишта.

Достапни бои: сина и сива

Димензии: 50x100см.

Технички карактеристики
Димензија 50 x 100см.
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star