Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Чаршаф направен од 100% памучен сатен, со ластици за прицврстување на креветот, во пририодна беж боја, за душеци со висина до 30 см.

Dormeo 1001 Night Чаршаф
Од 1.990,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Чаршаф направен од 100% памучен сатен, со ластици за прицврстување на креветот, во пририодна беж боја, за душеци со висина до 30 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Инспириран од колекцијата 1001 ноќ на Дормео

Овој чаршаф е дел од најновата колекција на Дормео, 1001 ноќ. Тој е направен од 100% памучен сатен и е неверојатно лесен за одржување.

Со ластик за убаво да се прицврсти на душекот

Чаршафот има ластик со помош на кој убаво се прицврстува за душекот.

Одговара на душеци со висина до 30см

Чаршафот е во природна бежова боја која се вклопува во секој амбиент, и одговара на душеци со висина до 30см.

Едноставен за одржување

Чаршафот е едноставен за одржување.

Материјал:

  • 100% памучен сатен

Одржување:

  • се пере на 40°C
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка