Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција 1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

Dormeo 1001 Night Тепих
2.990,00 ден.
1.890,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција 1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција 1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

Дормео тепихот од оваа колекција е луксузен и мек благодарение на 1,5 см мемори пена која се прилагодува на формата на вашите стапала, нудејќи ви удобност и топлина.

Долниот дел од тепихот е нелизгачки, што значи дека тој убаво се фиксира на долната површина и вие можете безбедно да газите. Можете да го користите и на делови со подно греење и се пере во машина за едноставно одржување.

Тепихот од Дормео 1001 Ноќ колекцијата е достапен во прекрасна сребрена боја која одлично се вклопува сос ите производи од 1001 Ноќ колекцијата.

  • мека подлога
  • 1,5 см мемори пена која се прилагодува на формата на вашето стапало
  • привлечен дизајн
  • нелизгачко дно
  • за секаков вид на под
  • едноставен за одржување
Технички карактеристики
Димензија 55x125
Дополнителни информации Перење во машина на 30°C
Материјал: Полиестер, PU
Дно од нелизгачки материјал

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star