Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Dormeo 1001 Night Домашни топлинки

1001 Night Домашни топлинки Dormeo
Photos
  • Видеа
  • Слики
1001 Night Домашни топлинки Dormeo 1001 Night Домашни топлинки Dormeo 1001 Night Домашни топлинки Dormeo 1001 Night Домашни топлинки Dormeo
Dormeo 1001 Night Домашни топлинки

SKU: 99-1000070026

Нема ништо подобро од луксузна удобност за вашите стапала по напорен ден на работа или дома? Вие го заслужувате најдоброто, па затоа ослободете се од старите папучи и уживајте во удобноста на новите топлинки од колекцијата 1001 ноќ од Дормео.

Dormeo 1001 Night Домашни топлинки
Од 990,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Редефинирајте го вистинското значење на топлина и удобност

Нема ништо подобро од луксузна удобност за вашите стапала по напорен ден на работа или дома? Вие го заслужувате најдоброто, па затоа ослободете се од старите папучи и уживајте во удобноста на новите топлинки од колекцијата 1001 ноќ од Дормео.

Одлична замена за вашите стари и износени домашни папучи

Овие неодоливи топлинки се одличен начин да ги затоплите и одморите вашите стапала, со дополнителна топлина и мекост на делот околу зглобовите.

Одберете помеѓу три привлечни бои

Овие топлинки се достапни во три привлечни бои: слонова коска, црвена и виолетова.

Се перат во машина на 40°C

Дормео 1001 ноќ топлинките се перат во машина на 40°C.

Технички карактеристики
Достапни бои виолетова, слонова коска, црвена
Достапни големини S - XL
Материјал: Ѓон Текстил
Материјал: Влошка Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка