Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа

Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus
Photos
  • Видеа
  • Слики
Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа Rovus
Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа

ID: 106102979 | SKU: 1000150905

Компактна и лесно пренослива, Steam’n’Go пеглата од Ровус може да ја користите дома и на патување. Таа има 2 функции: пеглање и третирање со пареа за идеално исправување на наборите на ткаенините и нивно освежување.

*Количините од овој производ се потрошени. Следни количини добиваме кон крајот месец Октомври. Нарачајте и нашите оператори ќе ве контактираат.

Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа
1.290,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Идеална пегла со компактна големина

Изморени ли сте од носење на тешки, големи пегли секој пат кога ќе одите на деловно патување? Сакате да изгледате елегантно? Rovus Steam’n’Go пеглата е одлично решение за вас, затоа што е компактна и лесна, па вие можете да ја носите секаде со вас.

Мала и ефикасна

Само затоа што е помала и поедноставна за употреба од најголем дел од традициоалните пегли, тоа не знали дека е помалку моќна. Напротив, така е исто толку ефикасна како и големите пегли затоа што има нелеплива плоча за измазнување на наборите како и можност за пареа. Таа е многу едноставна за маневрирање со цел да ги поминете и оние делови околу копчињата.

Работи на електрична енергија и има моќност од 1000 W.

Забавно пеглање

Steam’n’Go пеглата од Ровус е многу поедноставна за употреба од останатите традиционални пегли, рачката е покриена со гумена облога и може да ротира што значи дека многу лесно ќе ги испеглате сите хоризонтални и вертикални површини.

Одлична за постелнина, кревети и тапацир

Оваа пегла можете да ја користите и за измазнување на постелнината како и за прекривките и површините на тапацираниот мебел.

2 дополнителни четки

Заедно со пеглата добивате и четка за ткаенина и четка за отстранување на влакна.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики Капацитет за вода: 45мл. ; Моќност: 1000 W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка