Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач

Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus
Photos
 • Видеа
 • Слики
Čistač 5u1 Rovus Rovus 5u1 čistač Multi cleaner čistač Rovus Čistač za podove univerzalni Univerzalni čistač za podove универсален уред за почистване Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач Rovus
-50%
Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач

ID: 106055113 | SKU: 1000139242

Мултифункционален систем за чистење кои вклучува додатоци кои ги заменуваат метлите, џогерите, кофите, навлаките за чистење, детергентите и друго. Има резервоар за средство за чистење, лесна и компактна алуминиумска рачка, ергономска рачка со прскалка.

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.495,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Едноставно решение за чист дом

Rovus Multi-Cleaner – повеќенаменскиот чистач е одличен за брзо и практично чистење на целиот дом.

 • Два во еден чистач – чистач кој има опција задвострано чистење
 • Сунѓер + чистач за прозори
 • Метла + контејнер
 • 2 крпи што се перат – двостана крпа за подови и еднострана за прозори

Идеална замена на стандардните алатки за чистење

Овој повеќенаменски сет претставува 5 производи во 1.

Користете го како:

 • 1. Џогер со прскалка

 • 2. Метла (+ контејнер)

 • 3. Чистач за прозори

Лесен и компактеен систем на чистење

Лесната алуминиумска рачка претставува и резервоар за средство за чистење и има ергономска рачка со прскалка за двострано, мокро или суво чистење. 

Достигнете ги високите прозори брзо и едноставно

Наместете ја главата на чистачот за прозори и со долгата рачка брзо и едноставно исчистете ги високите прозорци без да се качувате на скала или на столици.     

Со чистачот за прозори можете да ги чистите сите стаклени површини.   

Во комплетот добивате и високо-квалитетни двострани крапи кои се перат

Едната страна на крпите за чистење е микрофибер, за бришење прашина, а другата страна e предена ткаенина за подлабинско чистење. Крпите се перат во машина.  

Дополнителни информации

Пакетот содржи

 • 1 џогер со систем за распрснување и со двострана навлака
 • 1 чистач за прозори и сунѓер
 • 1 додаток метла
 • 1 контејнер

Препорачани производи

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка