Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Utile Електричен бокал

Utile Електричен бокал Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Utile Електричен бокал Delimano Utile Електричен бокал Delimano Utile Електричен бокал Delimano
Delimano Utile Електричен бокал

ID: 105861537 | SKU: 1000079451

Бокал кој е едноставен за одржување и кој едноставно ќе се вклопи во вашата кујна

 • нема кабел
 • надворешен индикатор за количината на вода
 • заштита од бигор
 • можност за автоматско исклучување
1.980,00 ден.
990,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Практичен бокал со убав изглед за едноставен начин на работа

Делимано електричниот бокал за вода е дизајниран за да се вклопи во секоја кујна, лесно се подигнува од основата и нема кабел, а со тоа е практичен за работа. Бокалот има капацитет од 1.7 л. 

Главни придобивки од Делимано електричниот бокал за вода:

 • Заштитеното загревање на водата спречува појава на остатоци од минерали.
 • Едноставно работа со автоматско копче за исклучување за поголема безбедност.
 • Капак со безбеден систем за заклучување за едноставно полнење.
 • Копче за ладење и ергономска рачка која не се загрева.
 • Основа која се ротира 360° .

Нема можност за таложење на остатоци од минерали

Заштитеното загревање на водата спречува создавање на остатоци од минерали за да можете безбедно да го послужите чајот - без никакви бели парченца кои ќе пловат во него. Бокалот исто така има и филтер за заштита од калциум кој може да се извади и измие.

Безбедност и удобност. Основа која ротира 360°

Делимано бокалот за вода автоматски се исклучува, има заштита од работење на суво, капак кој цврсто се заклучува и ергономска рачка. Основата се ротира 360° за едноставна употреба.

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики 1850-2200W
Тежина 0.68 kg

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка