Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Utile Рачен миксер

Photo
Video

Изматете јајца, смеси за колачи и тесто до совршенство со рачниот миксер во зелена боја.

 • 5 брзини
 • Копче за вадење на маталките со безбедносен механизам
 • Компактен дизајн
 • 2 маталки од не’рѓосувачки челик
Delimano Utile Рачен миксер
1.490,00 ден.
990,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Изматете јајца, смеси за колачи и тесто до совршенство со рачниот миксер во зелена боја.

 • 5 брзини
 • Копче за вадење на маталките со безбедносен механизам
 • Компактен дизајн
 • 2 маталки од не’рѓосувачки челик
Дознајте повеќе
Детали за производот

Изматете совршена смеса

Со Делимано Утиле рачниот миксер ќе матите јајца, смеси за торта и теста. Овој компактен рачен миксер е лесен и идеален за секојдневна подоготовка на:

 • Лесни и воздушести матени јајца за појадок
 • Омилените рецепти на одмор и за специјални пригоди
 • Чоколадна торта за роденденската забава на вашето дете
 • Кремасти десерти...

5 брзини за одличен резултат

Одберете од 5-те брзини на матење зависно од храната која ја подготвувате.

Маталки од не’рѓосувачки челик

Заедно со Делимано Утиле рачниот миксер добивате и еден пар маталки од не’рѓосувачки челик,

Копче за вадење на маталките со безбедносен механизам

Ова копче овозможува маталките да останат фиксирани додека апаратот е во употреба.

Технички карактеристики
Дополнителни информации Моќност: 150W, 220-240V
Материјал не‘рѓосувачки челик, пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star