Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Clarity Рачен миксер

Clarity Рачен миксер Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Clarity Рачен миксер Delimano Clarity Рачен миксер Delimano Clarity Рачен миксер Delimano Clarity Рачен миксер Delimano
Delimano Clarity Рачен миксер

ID: 100565342| SKU: 1000050208

Од густо тесто за колачиња до шлаг, моќниот мотор со вкупно 5 различни брзини од многу бавна до многу брза, го прави незаменлив во кујната. Менувањето на брзина е, исто така, многу едноставно!

1.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Овој миксер беспрекорно ги меша дури и најгустите состојки. 

Од густо тесто за колачиња до шлаг, моќниот мотор со вкупно 5 различни брзини од многу бавна до многу брза, го прави незаменлив во кујната. Менувањето на брзина е, исто така, многу едноставно!

Овој лесен миксер има “турбо“ копче кое обезбедува дополнителна моќност, достапна во секоја брзина, за потешки задачи; копче за контрола на брзината со чија помош многу лесно се менува брзината со само еден допир и копчето за ослободување на маталките!

Со миксерот добивате и 2 различни видови на маталки од не’рѓосувачки челик - еден пар за месење и еден пар за матење.     

Главни предности на Делимано Кларити рачниот миксер се:

 • Маталки од не’рѓосувачки челик.
 • 5 Брзини.
 • Турбо функција.
 • Копче за ослободување со безбедносен блокатор.
 • Има дисплеј кој ја покажува брзината.
 • Лесен за употреба.
 • Лесен за чистење поради својата мазна површина.

Делимано рачниот миксер има дизајн кој ви дава удобност и турбо функција.

Лесен за чистење затоа што има мазна површина без пукнатини и жлебови во кои можат да навлегуваат состојки. 

Направен за домашна употреба. 

 

Предности

 • Маталки од не’рѓосувачки челик.
 • 5 Брзини.
 • Турбо функција.
 • Копче за ослободување со безбедносен блокатор.
 • Има дисплеј кој ја покажува брзината.
 • Лесен за употреба.
 • Лесен за чистење поради својата мазна површина.

Овој лесен миксер има “турбо“ копче кое обезбедува дополнителна моќност, достапна во секоја брзина, за потешки задачи; копче за контрола на брзината со чија помош многу лесно се менува брзината со само еден допир и копчето за ослободување на маталките!

Со миксерот добивате и 2 различни видови на маталки од не’рѓосувачки челик - еден пар за месење и еден пар за матење.    

Технички карактеристики
Материјал метал, пластика
Моќност 150 W
Тежина 1.12 кг

Рецензии од купувачи 1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка
nemam zborovi za komentarot Review by celak