Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Primissima Грил тава 28x28см.

Во моментот нема залиха.
Photo
Video
-35%

Високо квалитетна тава со димензии 28 x 28см за подготовка на вкусни оброци од месо и злеенчук: риба, стекови, морска храна, тиквички, модар патлиџан, пиперки итн.

Delimano Primissima Грил тава 28x28см.

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Високо квалитетна тава со димензии 28 x 28см за подготовка на вкусни оброци од месо и злеенчук: риба, стекови, морска храна, тиквички, модар патлиџан, пиперки итн.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Печете риба, месо и многу други состојки!

Високо квалитетна тава со димензии 28 x 28см за подготовка на вкусни оброци од месо и злеенчук: риба, стекови, морска храна, тиквички, модар патлиџан, пиперки итн.

Delimano Primissima линијата на производи за готвење се со најнова облога која е нелеплива, едноставна за чистење и отпорна на гребење, благодарение на 4 слоја од иновативната "Ipertek Pro AirCoat" облога. Таа е составена од микро-перничиња кои претставуваат бариера помеѓу тавата и состојките, па вие добивате:

 • храна која никогаш не се лепи
 • храна која се готви практично “лебдејќи“ над тавата, на воздупни перничиња
 • вкусни и сочни состојки во нивните природни бои и со природни вкусови

Сето ова ги прави садовите за готвење од Delimano Primissima линијата идеални за секого, во секоја кујна, за подготовка на сите оброци!

Карактеристики:

 • Зајакната нелеплива облога од 4 слоја без штетни хемикалии
 • Готвење без масло
 • Едноставно чистење
 • Отпорна на гребење.
 • Aircoat слој - специјална облога со микро воздушни перничиња
 • Еколошка - алуминиумска основа која 100% се рециклира

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star