Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач

50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач Delimano
Delimano 50in1 multicooker Мулти Пекач

ID: 103522494| SKU: 1000063055

Овој пекач има 18 опции, 6 начини на готвење и 8 опции за храна со 50 функции на готвење на секаков вид на состојки. Тој е компактен, штеди енергија и е едноставен за употреба со високо квалитетен сад од 5 литри со керамичка облога кој се вади.

9.990,00 ден.
7.990,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Гответе секакви видови на здрави оброци на многу едноставен начин

Неверојатно ефикасниот Делимано 50 во 1 мулти пекач ви овозможува да подготвувате здрави и вкусни оброци во кои ќе ужива целото семејство. Со овој пекач ќе можете да изберете помеѓу 68 различни можности во еден сад за готвење. Подготвувајте:

 • месо и морски плодови
 • ориз
 • тестенини
 • пица
 • јогурт
 • супи и чорби

Голем избор на здрави оброци

Едноставно додадете ги состојките и наместете го времето и температурата... и кога ќе се вратите од од работа ќе ве чека подготвен вкусен ручек.

Обложен со високо квалитетна природна органска керамика

Со Делимано 50 во 1 мулти пекачот добивате внатрешен сад од 5 литри кој се вади и е обложен со високо квалитетна керамичка облога. Професионалната спроводливост на топлина која ја има керамичката облога обезбедува подеднакво подготвување на храната во секој дел од садот за готвење и ви овозможува да готвите со многу мала количина на масло за поздрави оброци.

Повеќе од 50 можности за подготовка на здрави и вкусни оброци

Делимано 50 во 1 мулти пекачот има 18 опции, 6 начини на готвење и 8 опции за храна со 50 функции на готвење на секаков вид на состојки. Тој е компактен, штеди енергија и е едноставен за употреба со високо квалитетен сад од 5 литри со керамичка облога кој се вади. Едноставно можете да го програмирате благодарение на автоматските сетинзи за конкретна храна, што значи дека можете да создадете разновидни оброци согласно вашите желби.

Паметно решение кое е компактно, штеди енергија и е едноставно за употреба

Со овој апарат ќе подготвувате храна секаде каде што ќе има соодветен штекер. Месо, зеленчук, супа, десерт, и многу повеќе - само додадете ги состојките и наместете го времето и температурата.

Идеална спроводливост на топлина која обезбедува квалитетно и рамномерно готвење

Внатрешниот сад од 5 литри се вади и е обложен со високо квалитетна керамичка облога. Професионалната спроводливост на топлина која ја има керамичката облога обезбедува подеднакво подготвување на храната во секој дел од садот за готвење и ви овозможува да готвите со многу мала количина на масло за поздрави оброци.

Едноставен за чистење и отпорен на гребење и корозија

Мазната керамичка облога не дозволува храната да се залепи за садот, што значи дека многу едноставно ќе го исчистите.  Мулти пекачот е отпорен на гребење и хемиска корозија.

 • семејства и индивидуалци со модерен животен стил
 • оние кои уживаат во домашно подготвената храна
 • оние кои сакаат здраво да се хранат
Технички карактеристики
Капацитет 5 Л
Материјал PP, АБС, не‘рѓосувачки челик
Моќност 860 W
Тежина 4.85 кг

Рецензии од купувачи 1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка
Ве молам, како да изберам опција за варење на 200 степени ?
Review by баресани