Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко

Photo
Video

Подготвувајте вкусно и здраво кисело млеко

Ви го претставуваме Delimano Joy апаратот за подготовка на кисело млеко. Одличен додаток во вашата кујна за поздрава исхрана.

  • До 7 теглички кисело млеко наеднаш (со можност за различни вкусови)
  • Без вештачки додатоци и хемикалии - само свежо и домашно подготвено кисело млеко
Delimano Joy Yogurt Maker Апарат за киселење млеко
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Подготвувајте вкусно и здраво кисело млеко

Ви го претставуваме Delimano Joy апаратот за подготовка на кисело млеко. Одличен додаток во вашата кујна за поздрава исхрана.

  • До 7 теглички кисело млеко наеднаш (со можност за различни вкусови)
  • Без вештачки додатоци и хемикалии - само свежо и домашно подготвено кисело млеко
Дознајте повеќе
Детали за производот

1,4 л свежо кисело млеко за само 6 часа

Ова е импресивен капацитет на неверојатниот Delimano Joy апарат за подготовка на кисело млеко, но уште поважно е што ќе можете да подготвувате свежо и здраво домашно кисело млеко, без штетни конзерванси. Мешајте состојки по ваш избор за да подготвите јогурт со вашиот омилен вкус.   

Едноставно за употреба и одржување

Во сетот добивате и 7 теглички од по 200 мл безбедни за во машина за садови.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star