Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Delimano Апарат за печење 4 во 1

Photo
Video

Практичен кујнски апарат за целото семејство

Подгответе вкусни ужинки со овој практичен Delimano Joy Family Snack Pack Апарат за печење 4 во 1:

  • Печете, подгответе тостови и загрејте сендвичи, подгответе вафли или крофни со 4 плочи кои едноставно се менуваат
  • Лесен за употреба и складирање
Специјална понуда со ПОДАРОК Рачен миксер!
Delimano Апарат за печење 4 во 1
2.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Практичен кујнски апарат за целото семејство

Подгответе вкусни ужинки со овој практичен Delimano Joy Family Snack Pack Апарат за печење 4 во 1:

  • Печете, подгответе тостови и загрејте сендвичи, подгответе вафли или крофни со 4 плочи кои едноставно се менуваат
  • Лесен за употреба и складирање
Дознајте повеќе
Детали за производот

ПОДАРОК Utile Електричен миксер

Со секој купен Delimano Joy Family Snack Pack Апарат за печење 4 во 1, добивате ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен миксер, во вредност од 1.490 ден.!

Заштедете простор и време со овој апарат со повеќе функции

Delimano Joy Family Snack Pack е повеќенаменски апарат со кој многу брзо ќе подготвите вкусни сендвичи, вафли, тостови и крофни. Тој има 4 плочи - за сендвичи, за печење, за вафли и за крофни):

  • Плочи за печење

  • Плочи за сендвич

  • Плочи за вафли

  • Плочи за крофни

Едноставен за одржување и чување

Плочите се со нелеплива облога - едноставно пребришете ги со хартиена салфетка или измијте ги со вода. Откако ќе завршите со употреба, само поставете ги на полицата во вертикална положба и тие воопшто нема да зафаќаат простор.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star