Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Joy Рачен / статичен миксер

Photo
Video

Брзо матење и едноставно месење

Delimano Joy рачниот миксер е компактен миксер за секојдневна употреба во кујната.

  • 5 брзини плус турбо брзина
  • интегриран сад за матење
Delimano Joy Рачен / статичен миксер
2.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Брзо матење и едноставно месење

Delimano Joy рачниот миксер е компактен миксер за секојдневна употреба во кујната.

  • 5 брзини плус турбо брзина
  • интегриран сад за матење
Дознајте повеќе
Детали за производот

Рачен миксер за секојдневна употреба

Delimano Joy рачниот миксер е со моќност од 300 W и работи на 5 брзини плус турбо брзина. Направен е од квалитетни материјали со маталки и куки за месење од не’рѓосувачки челик, кои можат да се мијат во машина за садови за поедноставно чистење и одржување.  

Уживајте во едноставното готвење

Delimano Joy рачниот миксер има интегриран авто-ротирачки сад за матење  за работа без употреба на рацете, што ви овозможува едноставно додавање на состојките и ви остава доволно време за другите обврски во кујната.    

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star