Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Photo
Video

Дополнително шише за смути

Delimano Joy Duomix шишето за смути е направено од високо-квалитетни и безбедни материјали и може да се мие во машина за садови.

Delimano Joy Duomix Шише за смути
Од 690,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Дополнително шише за смути

Delimano Joy Duomix шишето за смути е направено од високо-квалитетни и безбедни материјали и може да се мие во машина за садови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Високо - квалитетно шише за смути

Подгответе здрави и вкусни оброци за вашето семејство со Delimano Joy Duomix апаратот и потоа понесете ги со вас каде и да одите во ова високо - квалитетно шише за смути. Направено е од безбедни материјали и е достапно во 3 бои: зелена, сина и портокалова.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star