Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Joy Duomix Блендер и апарат за смути

Photo
Video
-50%

2во1 апарат за вашата кујна

Delimano Joy Duomix е комбинација од два фантастични апарати потребни во секоја кујна: практичен рачен миксер и компактен апарат за смути.

 • Моќен, но тивок (600 W со звучност помала од 85 dB на 1м растојание)
 • Едноставна промена и апарат за смути со само еден потег
 • Високо квалитетни материјали кои се едноставни за чистење
Delimano Joy Duomix Блендер и апарат за смути

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

2во1 апарат за вашата кујна

Delimano Joy Duomix е комбинација од два фантастични апарати потребни во секоја кујна: практичен рачен миксер и компактен апарат за смути.

 • Моќен, но тивок (600 W со звучност помала од 85 dB на 1м растојание)
 • Едноставна промена и апарат за смути со само еден потег
 • Високо квалитетни материјали кои се едноставни за чистење
Дознајте повеќе
Детали за производот

2 во 1 - заштедува време и простор

Подготовката на здрави оброци одзема многу време и најчесто ви се потребни повеќе садови и додатоци. Со Delimano Joy Duomix можете да заштедите време и простор во кујната комбинирајќи два апарати кои редовно се користат во модерните кујни:

 • Рачен блендер за вкусни супи, сосеви, овошни десерти и др.

 • Апарат за смути богато со витамини и хранливи состојки.

 • Додатоците се менуваат многу лесно и едноставно.

Подобрете го квалитетот на Вашиот живот со здрави оброци

Во сетот добивате и практично шише со ротирачки капак, така што вашето смути и останати здрави пијалоци, можете да ги носите насекаде со вас. Доколку ви се брза, едноставно одберете ја поголемата брзина од двете кои се достапни и Вашиот пијалок е готов за неколку секунди.

 • Турбо копче

 • Шише за смути

 • Сечило од не'рѓосувачки челик

 • Додакот за блендирање од не'рѓосувачки челик

Едноставен и ефикасен за употреба

Благодарение на ефикасниот мотор со моќност од 600 W, Delimano Joy Duomix е доволно моќен за блендирање на сите состојки, но и тивок со звучност помала од 85 dB. Менувањето на функциите е многу лесно и брзо. Материјалите од кои е изработен се високо квалитетни. По употреба, слободно измијте ги сите делови (освен основата со моторот) во машина за садови.

Технички карактеристики
Дополнителни информации 220-240V~, 50/60Hz, 600W
Материјал не‘рѓосувачки челик, тритан

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star