Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Duomix Блендер / Апарат за смути, Додаток сечко и Шише за смути

Photo
Video
-54%

Со Delimano Joy Duomix можете да заштедите време и простор во кујната комбинирајќи два апарати кои редовно се користат во модерните кујни: Блендер и Апарат за смути.

Сега можете да ги добиете заедно со додатокот Duomix сечко и Шише за смути во боја со ексклузивен попуст!

Delimano Duomix Блендер / Апарат за смути, Додаток сечко и Шише за смути

Редовна цена: 4.360,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Со Delimano Joy Duomix можете да заштедите време и простор во кујната комбинирајќи два апарати кои редовно се користат во модерните кујни: Блендер и Апарат за смути.

Сега можете да ги добиете заедно со додатокот Duomix сечко и Шише за смути во боја со ексклузивен попуст!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Duomix Блендер и апарат за смути 2 во 1 - заштедува време и простор

Подготовката на здрави оброци одзема многу време и најчесто ви се потребни повеќе садови и додатоци. Со Delimano Joy Duomix можете да заштедите време и простор во кујната комбинирајќи два апарати кои редовно се користат во модерните кујни: Блендер и Апарат за смути.

Joy Duomix Додаток сечко - Компактно решение за перфекција во вашата кујна

Delimano Joy Duomix сечкото е мал, но неверојатно ефикасен сечко со силни, остри сечила од не’рѓосувачки челик кои едноставно поминуваат низ сите видови на состојки. Со него ќе сечкате лук, кромид или зачини, а можете да го користите и за подготовка на пире, сосеви и крем супи.

Joy Duomix Високо - квалитетно шише за смути

Подгответе здрави и вкусни оброци за вашето семејство со Delimano Joy Duomix апаратот и потоа понесете ги со вас каде и да одите во ова високо - квалитетно шише за смути. Направено е од безбедни материјали и е достапно во 3 бои: зелена, сина и портокалова.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star