Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Delimano Brava Ќебапомат

Brava Ќебапомат Delimano
Photos
  • Видеа
  • Слики
Brava Ќебапомат Delimano Brava Ќебапомат Delimano Brava Ќебапомат Delimano Brava Ќебапомат Delimano Brava Ќебапомат Delimano
-29%
Delimano Brava Ќебапомат

ID: 106002938 | SKU: 1000126631

Правењето ќебапи никогаш не било полесно

Кога времето се стоплува, сите започнуваме да размислуваме за скара и за прекрасните дружења. Но, дали би биле совршен домаќин без совршено направени ќебапи? Ви го претставуваме новиот Delimano Brava Chevapomat - Ќебапомат:

  • Може да направите до 14 совршени ќебапи одеднаш.
  • Сите ќебапи ќе се пржат рамномерно.
  • Едноставна подготовка.
  • Патентиран дизајн.
  • Изработен од 100% безбеден полипропилен и може да се мие во машина за садови.

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Вкусни ќебапи за вашата трпеза

Секој сака ќебапи! Но, нивната подготовка може да биде голем проблем. Смесата може да биде леплива и вие едноставно нема да може да ја добиете совршената форма на ќебапи со користење на вашите раце.

За да заштедите време и вашата скара да биде успешна ние создадовме и патентиравме еден одличен иновативен производ Delimano Brava Chevapomat – Ќебапомат, за сите ваши ќебапи да бидат совршени во секое време.

Направете 7 Големи, или 14 мали ќебапи одеднаш

Delimano Brava Chevapomat - Ќебапомат ви овозможува да направите 7 големи, или 14 мали ќебапи одеднаш, со само едно притискање – и сите ќе имаат иста форма, дебелина и текстура. Тоа значи дека ќе постигнете професионални резултати  – рамномерно испечени ќебапи кои ќе изгледаат како да се професионално подготвени.

Изработени од 100% безбеден полипропилен

Delimano Brava Chevapomat - Ќебапомат е направен од 100% полипропилен, кој е безбеден за храна, вие нема да се грижите за никакви штетни хемикалии, а исто така може да се мие во машина за садови.

Одличен за во кујна, кампување или за во вашиот двор

Тој е мал, компактен и лесен па ќе може да го носите секаде со вас – без разлика дали ќе готвите во вашата кујна, двор, на кампување или на излет. За да го користите Delimano Brava Chevapomat - Ќебапомат не ви требаат ниту батерии, ниту струја, тој ќе биде вашиот совршен пријател за секое патување.

Одличен за во кујна, кампување или за во вашиот двор

Тој е мал, компактен и лесен па ќе може да го носите секаде со вас – без разлика да ќе готвите во вашата кујна, двор, на кампување или на излет. За да го користите Delimano Brava Chevapomat - Ќебапомат не ви требаат ниту батерии, ниту струја, тој ќе биде вашиот совршен пријател за секое патување.

Само подгответе ја смесата, наполнете и притиснете

Delimano Brava Chevapomat - Ќебапоматот е исклучително лесен за користење - едноставно подгответе ја вашата омилена смеса, наполнете го и притиснете - ќе излезат 7 совршени ќебапи - секогаш.

Производот не треба да го користите директно во рерна или во микробранова печка.

 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка