Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Delimano Premium Дополнителен филтер за вода

-34%

Содржи природно активиран јаглен и сребро кои ги отстрануваат бактериите, хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис. Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма.

Delimano Premium Дополнителен филтер за вода

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Залиха: 1
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Содржи природно активиран јаглен и сребро кои ги отстрануваат бактериите, хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис. Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Врвен квалитет директно од вашата чешма

Кога конзумирате 8 чаши вода на ден, сакате таа да биде со одличен квалитет... да не ги спомнувамте сите овошја и салати кои ги миеме со водата од чешма. Delimano Дополнителниот филтер - премиум ќе ви ја обезбеди најквалитетната вода директно од чешмата

Уживајте во повкусна вода без штетни бактерии, хемиски остатоци, лош вкус и мирис

Delimano Дополнителниот филтер - премиум ќе ви обезбеди вода без штетни бактерии, хемиски остатоци, лош вкус и мирис, а вие, ќе можете да уживате во поздрава и повкусна вода за пиење. Филтерот користи сребро и јаглен за да го отстрани лошиот вкус и мирис, додека ги зачувува природните минерали и придонесува за подобро здравје

Одличен избор за филтрирање вода

Инвестирањето во ефективен систем за филтрирање вода за вашиот дом е одличен избор, бидејќи ќе престанете со купување на флаширана вода и ќе го намалите отпадот а истовремено и ќе заштедите и пари.

Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма

Delimano Дополнителниот филтер за вода - премиум одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма, кој лесно се прикачува на вашата чешма. Филтрите траат отприлика 3 месеци и нивното траење може да се продолжи со тоа што ќе го користите вентилот за исклучување на филтрираната вода.

Филтрирање на вода од штетни супстанци со природно активиран јаглен и сребро

Delimano Дополнителниот филтер - премиум користи природно активиран јаглен и сребро со цел ефикасно да се отстранат бактериите, хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис од водата директно од чешмата. 

Лесно монтирање на Delimano Системот за филтрирање на вода од чешма

Дополнителниот филтер лесно и едноставно се монтира на Системот за филтрирање без потреба од дополнителни алатки. 

Продолжете го траењето на филтерот 

Системот за филтрирање вода има вентил со кој можете да изберете да тече нефилтрирана вода во случаите кога сакате да чистите и не ви е потребна филтрирана вода.

  • секој кој инвестирал во Delimano Системот за филтрирање вода
  • секој кој сака да води здрав начин на живот 
  • корисен за оние кои имаат специфична исхрана 
  • соодветен за сите семејстава со мали деца
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики систем за филтрација од активен јаглен проткаен со сребрени честички
Материјал PP, АБС, друго
Тежина 0.35 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка