Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање

Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање Delimano
-50%
Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање

ID: 105927879 | SKU: 1000090471

Направете здрава промена во вашиот начин на живот

Со Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање ќе може да ги подготвите овошјето и зеленчукот на интересен начин и да започнете здрав начин на живот.

 • Направете вкусни и убави оброци за многу кратко време,
 • Претворете ги вашите омилени оброци во здрави енергетски бомби,
 • Лесни, брзи и неверојатно здрави оброци,
 • Три различни сечила за различни форми и големини.
Delimano Brava Рачен апарат за спирално сечкање

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Ослободете се од лошите навики и уживајте во здравата храна

Дали постои замена за тешките оброци полни со масти?

Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање е одлично и вкусно решение: оброци од овошје и зеленчук кои ќе ги направите за многу кратко време.

Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање ќе ви помогне да заштедите време, а вашите оброци ќе бидат вкусни и здрави. Наместо да јадете тешки оброци со многу калории и масти, сега може да уживате во најразлични здрави оброци. Користете го за да направите вкусни салати, тестенини од зеленчук или разновиден пржен зеленчук.

Вкусен и убав зеленчук за здрав начин на живот

Најверојатно изгледот на зеленчукот е една од причините поради која не сте негов љубител. Зеленчукот може да изгледа невкусно и здодевно, но затоа тука е Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање кој ќе го промени сето тоа.

Вксуно овошје и спирали од зеленчук кои се вкусни и изгледаат неверојатно убаво. Со нив ќе ги убедите и најтврдоглавите да го сменат мислењето. Ако имате деца сигурни сме дека тие ќе ги засакаат спиралите од овошје и зеленчук- ќе им помогнете да создадат здрави навики кои ќе ги применуваат секогаш.

3 различни сечила за интересни форми

Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање лесно ќе ги претвори вашите омилени овошје и зеленчук во вкусни оброци. Го добивате со три различни сечила:

 • Користете го дебелото сечило за спирали за да направите шпагети од тиквички или пиперки
 • Користете го тенкото сечило за спирали за да направите тенки спирали
 • Користете го сечилото за машнички за да ги исечете зелка, моркови и кромид без да треба да сецкате и да се повредите

Трите сечила кои се менуваат се екстремно остри и се направени од не‘рѓосувачки челик. Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање има посебен дел за складирање на двете сечила кои нема да ги користите, а вие ќе бидете сигурни дека тие ќе останат остри и заштитени долго време.

Направете неверојатни кулинарски дела во удобноста на вашата кујна

Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање ќе ви помогне да направите секојдневни оброци како и различни декорации за специјални прилики. Без разлика на пригодата Delimano Brava - рендето за спирали е лесно и соодветно решение во секое време.

Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање е едноставен и безбеден за користење. Лесно може да го наместите на работната површина. Со неговиот специјален механизам тој нема да се лизга. Можете целосно да го расклопите и да го складирате во фиоката. Може да се мие во машина за садови.

Подгответе вкусни оброци и ужинки:

Како да го користите?

 • Ставете го вашето омилено овошје или зеленчук на Delimano Brava - Рачниот апарат за спирално сечкање и вртете ја рачката.
 • Со секое вртење, зеленчукот или овошјето ќе излезе во тенки или дебели спирали или пак машнички.
 • Секогаш држете ги сечилата настрана од прстите и вашето тело. Држете го подалеку од дофат на деца.

Соодветен за сите кои сакаат:

 • Да се хранат здраво
 • Да создаваат интересни кулинарски оброци во кујната
 • Едноставно решение за подготовка на здрави и брзи оброци
 • Нивните деца да ги засакаат овошјето и зеленчикот
 • Да имаат здрави ужинки богати со витамини и минерали

Во комплетот добивате:

 • 1 x основа на Delimano Brava - Рачен апарат за спирално сечкање
 • 1 x Сечило за тенки спирали
 • 1 x Сечило за дебели спирали
 • 1 x Сечило за машнички
 • 1 x Упатство за употреба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка