Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Brava Cooltops Садови за храна

Brava Cooltops Садови за храна Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano Brava Cooltops Садови за храна Delimano
Delimano Brava Cooltops Садови за храна

ID: 106099425 | SKU: 1000150958

Ослободете 60% од просторот во вашата кујна

Delimano Brava Cooltops се модерни кујнски садови произведени со иновативната технологија благодарение на која храната ќе остане свежа подолг врмеенски период.

 • Флексибилни силиконски садови кои можат да се склопат кога се празни со што се заштедува простор
 • Уникатен вентил за вакумирање и испуштање на воздухот за подолго одржување на храната
 • Неколку големини
Delimano Brava Cooltops Садови за храна
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Максимален простор за чување на состојки

Delimano Brava Cooltops садовите се направени од флексибилен силикон кој многу лесно се склопува со што заштедувате до 60% простор во кујната кога не ги користите.

Ако сакате храната да остане свежа подолго време, тогаш Delimano Brana Cooltops се одлични за таа намена!

Одберете помеѓу 5 садови со различни димензии (250мл, 350мл, 540мл, 800мл и 1200мл) и 5 модерни бои (портокалова, зелена, сина, виолетова и розева), сите со уникатен вентил за вакумирање и испуштање на воздухот.

Капаци со херметичко затварање

Едноставно за употреба и одржување

Само наполнете ги со храната која сакате да ја чувате, наместете го капакот и затворете го херметички со помош на 4 прстениза да ја заштитите храната од штетниот воздух и микробите.

Силиконскиот материјал може да се мие во машина за садови и да се загрева во микробранова.

 • 1 - Лесно склопување

 • 2 - Ставете храна и затворете

 • 3 - Носете ги со себе

 • 4 - Ставете ги микробранова печка

 • 5 - Може да се мијат во машина за садови

 • 6 - Замрзнете го остатокот од храната

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка