Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Delimano Brava Click’n’Peel Ноже за лупење 3во1

Photo
Video

Кујнска алатка за лупење

Delimano Brava 3во1 алатката за лупење е одлична за сите производи.

  • 3 различни сечила
  • високо квалитетен не’рѓосувачки челик
Delimano Brava Click’n’Peel Ноже за лупење 3во1
590,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Кујнска алатка за лупење

Delimano Brava 3во1 алатката за лупење е одлична за сите производи.

  • 3 различни сечила
  • високо квалитетен не’рѓосувачки челик
Дознајте повеќе
Детали за производот

Излупете се брзо и ефикасно

Delimano Brava 3во1 алатката за лупење има 3 сечила:

  • Стандардно сечило за поцврст зеленчук (како компири и моркови)
  • Назабено сечило за меко овошје (како домати, сливи и праски)
  • Сечило за ленти од тиквички, моркови...

Сите сечила се направени од квалитетен не’рѓосувачки челик.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star