Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар.

Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар. Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар. Delimano Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар. Delimano Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар. Delimano
- 43%
Delimano Basic Дополнителен филтер за вода - Основен 2 пар.

ID: 102398211| SKU: 1000058123

 • Содржи природно активиран јаглен кој ги отстранува хемиските остатоци, лошиот вкус и мирис.
 • Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма.

Редовна цена: 690,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Инвестирајте во поздрава вода за вас и вашите сакани 

Пиењето неколку чаши вода на ден е основа во здравиот начин на жиивот. Со Delimano Дополнителниот филтер за вода, можете да бидете сигурни дека ќе пиете висококвалитетна вода директно од вашата чешма. Едноставна одлука која води до подобро здравје. 

Верувајте ù на моќта на јагленот, таа ќе ги елиминира хемикалиите, лошиот вкус и мирис

Бидејќи водата која ја добиваме од чешмате е третирана за да ги отстрани хемикалиите и бактериите опасни за живот, сепак штетните супстанци можат да останат.  Delimano Дополнителниот филтер за вода, содржи природно активиран јаглен кој брзо и лесно ги отстранува штетните хемиски остатоци како хлор, додека истовремено ги отстранува и лошиот вкус и мирис

Додека филтерот ги остранува штетните супстанци, тој ги зачувува потребните минтерали кои се корисни за вашето здравје. Одличен начин за да уживате во поздрава и повкусна чаша вода! 

Одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма

Delimano Дополнителниот филтер за вода одговара на Delimano Системот за филтрирање вода од чешма, кој лесно се прикачува на вашата чешма. Филтрите траат отприлика 3 месеци и нивното траење може да се продолжи со тоа што ќе го користите вентилот за исклучување на филтрираната вода.

Филтрирање вода со јаглен

Филтрирајте ја водата со помош на природно активиран јаглен. Тој брзо ги отстранува штетните супстанци и истовремено ги зачувува потребните минерали. Easy Installation on the Delimano Tap Water Filter

Филтерот лесно се монтира на Системот за филтрирање без потреба од алатки. 

Продолжете го траењето на филтерот 

Системот за филтрирање вода има вентил со кој можете да изберете да тече нефилтрирана вода во случаите кога сакате да чистите и не ви е потребна филтрирана вода. 

 • секој кој инвестирал во Delimano Системот за филтрирање вода
 • секој кој сака да води здрав начин на живот 
 • корисен за оние кои имаат специфична исхрана 
 • соодветен за сите семејстава со мали деца
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики систем за филтрација со активен јаглен во гранули
Капацитет /
Материјал PP, АБС, друго
Тежина 0.35 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка