Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Astoria Тостер

Astoria Тостер Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Тостер Delimano Astoria Тостер Delimano Astoria Тостер Delimano Astoria Тостер Delimano
-17%
Delimano Astoria Тостер

ID: 105885428 | SKU: 1000079697

Уживајте во 4 крцкави тостови со Delimano Astoria тостерот. Вие можете целосно да го контролирате потпекувањето на 7 нивоа.

Редовна цена: 2.399,98 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во 4 крцкави тостови со Delimano Astoria тостерот. Вие можете целосно да го контролирате потпекувањето на 7 нивоа. Имате можност постојано да ги гледате кришките додека се потпекуваат како и брзо и едноставно да ги извадите.

 • 220-240V 50/60Hz
 • 1200 - 1400W
 • Димензија на производ: Д38 x Ш14 x В18

Предности:

 • тостер за 4 парчиња
 • послужавник за трошки
 • високо ниво на исфрлање на кришките
 • функција за одмрзнување/загревање/откажување
 • дел за чување на кабелот
 • копче за контрола на потпекувањето и рачка за поткревање на кришките  

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка