Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Astoria Апарат за смути

Astoria Апарат за смути Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Astoria Апарат за смути Delimano Astoria Апарат за смути Delimano Astoria Апарат за смути Delimano Astoria Апарат за смути Delimano
-27%
Delimano Astoria Апарат за смути

ID: 105973456 | SKU: 1000121278

Delimano Astoria апаратот за смуди е мал блендер и спортско шише во едно, дизајниран да се вклопи во вашиот активен живот.

Редовна цена: 2.598,00 ден.


Специјална цена: 1.890,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Delimano Astoria апаратот за смуди е мал блендер и спортско шише во едно, дизајниран да се вклопи во вашиот активен живот. Со практичниот начин на блендирање со само еден допир, можете многу лесно да ги подготвите вашите омилени шејкови.
Блендирајќи директно во шишето има помалку неред. Капакот има и кука за носење. Шишето е направено од пластика без отровни состојки и можете да го ставите во машина за садови.   

Технички карактеристики:

 • 220-240V
 • 50/60Hz
 • 300W
 • Капацитет на шише: 600мл
 • Материјал на шише: тритан

Предности:

 • за блендирање на овошје, зеленчук, сладолед
 • сад кој се вади
 • едноставен за чистење, безбеден во машина за садови
 • сечило од не’рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка