Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Delimano Astoria Сад за матење

Astoria Delimano
Photos
  • Видеа
  • Слики
Astoria Delimano Astoria Delimano
-45%
Delimano Astoria Сад за матење

ID: 103941233 | SKU: 1000067854

Длабокиот Delimano Astoria сад е направен од не’рѓосувачки челик кој не ги задржува мирисите, одличен е за матење јајца, подготовка на тесто и маринади. Нелизгачкиот долен дел го држи стабилно садот додека вие работите.

Редовна цена: 1.798,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Длабокиот Delimano Astoria сад е направен од не’рѓосувачки челик кој не ги задржува мирисите, одличен е за матење јајца, подготовка на тесто и маринади. Нелизгачкиот долен дел го држи стабилно садот додека вие работите.     

  • високо-квалитетен 18/10 не’рѓосувачки челик
  • квалитетен дизајн
  • долготраен

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка