Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Astoria Рачен блендер

Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Delimano
-23%
Delimano Astoria Рачен блендер

ID: 103945590 | SKU: 1000070409

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер. Јачината на моторот е 300W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини.

Редовна цена: 2.598,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер.

Јачината на моторот е 300W со една фиксирана брзина и неколку варијабилни брзини. Delimano Astoria рачниот блендер е едноставен за користење затоа што можете едноставно да го вметнете делот со сечилото во садот во кој се ставени состојките.  

Садот за блендирање има соодветна мерна скала. Копчето ON/OFF е меко на допир.

Технички карактеристики:

 • 300W
 • 220 – 240V
 • 50/60Hz
 • Капацитет на сад: 500мл

 Предности:

 • Додатокот за блендирање е од не’рѓосувачки челик и се вади за едноставно чистење
 • Прилагодливи брзини
 • Дополнителен сад со капацитет од 500мл за мерење, блендирање и чување
 • ON/OFF копче меко на допир

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка