Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Comfy Cami Comfy Cami Eластичен корсет со патент

Comfy Cami
Photos
 • Видеа
 • Слики
Comfy Cami Comfy Cami Comfy Cami
Comfy Cami Comfy Cami Eластичен корсет со патент

SKU: 99-1000063121

Изморени ли сте од притисокот на класичните корсети, од слоевите кои ги имате на себе за да изгледате убаво, а притоа се чувствувате неудобно? Ви го претставуваме неверојатниот нов корсет за затегнување Комфи Ками - незабележителен под облеката и удобен за носење, го измазнува вашето тело.

* Задолжителни полиња

Од 1.290,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Изморени ли сте од притисокот на класичните корсети, од слоевите кои ги имате на себе за да изгледате убаво, а притоа се чувствувате неудобно?

Ви го претставуваме неверојатниот нов корсет за затегнување Комфи Ками - незабележителен под облеката и удобен за носење, го измазнува вашето тело.

Комфи Ками е направен од неверојатно мека флаксибилна ткаенина која нежно го обликува вашето тело. 

Само закопчајте го и подготвени сте. Ластикот на корсетот го фиксира, па тој нема да ви се поткрева додека се движите.  

Овој еластичен корсет е незабележителен под гардеробата. 

 • едноставен за употреба - само закачете ги куките и закопчајте го патентот
 • ултра мека флексибилна ткаенина
 • ткаенината е еластична и дише
 • вградени зони за измазнување
 • ластик за прицврстување
 • дизајн на меки чашки
 • незабележителен под гардеробата
 • инстант слаб изглед
 • удобен

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка