Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Delimano Club 5* Картичка за членство

Delimano
Photos
 • Видеа
 • Слики
Delimano
Delimano Club 5* Картичка за членство

ID: 106123943 | SKU: 1000160714

 • Ексклузивни понуди со попусти и подароци!
 • Учество во наградни игри!
 • Буклет со ваучери
 • Ѕвезди - подароци
Со секое ново или обновено членство добивате подарок Делимано Делициа Округла тава 26см.
1.390,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

ПОДАРОК Делимано Делициа Округла тава

Со секое ново или обновено членство добивате подарок Делимано Делициа Округла тава 26см. во вредност од 1.490 ден.

Ексклузивни предности:

 • Брошура со ваучери за заштеда поголема од 10 000 ден!
 • Најниски цени на производи, специјално за членовите на Клуб5*
 • Специјален личен попуст
 • Роденденски ваучер
 • Собирање ѕвездички и добивање подароци!
 • Попусти кај партнерите на Клуб 5*

Партнери на Клуб 5*:

 1. Сава осигурување: - заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување - заштеда од 1000 денари за каско осигурување
 2. Хотел Монтана Палас: – 2 ноќевања по цена од 1, со вклучен појадок (заштедете 1540 денари)
 3. Очна оптика Геталдус: – Ваучер со заштеда од 300 денари, кои се добива при купување на производи со вкупна вредност од над 3000 денари.
 4. Силуете: - ваучер со заштеда од 600 денари, при користење на услуги со вкупна вредност од над 3000 денари. - хит третман за слабеење криолиполиза, 2 третмани по цена од 1( заштедете 2700 ден)
 5. Шатци:– ваучер со заштеда од 15%, при купување на производи со вкупна вредност од над 5000 денари.
 6. Сковин:– ваучер со заштеда од 10%

Понуди со попусти

 • Клуб 5* понуди со големи заштеди
 • Поголем број на клуб понуди
 • Сите клуб купувачи имаат пристап до истите клуб понуди
 • Секој квартал по 10-15 нови клуб понуди
 • По една понуда од секој бренд

Со Клуб 5* картичката можете да купувате и на следниве сајтови

 • www.delimano.com.mk
 • www.dormeo.com.mk
 • www.walkmaxx.com.mk
 • www.bidifit.com.mk

Буклет со ваучери

 • Ваучери за попусти кај нашите партнери
 • Ваучер за бесплатна достава
 • Ваучери за конкретни производи
 • Ваучери за подароци
 • Ваучери за попуст на брендови

Ѕвезди - подароци

 • За секои 2000 ден во нарачка добивате 1 ѕвезда
 • Со собрани 3 ѕвезди веќе може да се подигне подарок
 • Избор од над 20 различни подароци
 • Избор на различни подароци – со ист број на ѕвезди има повеќе подароци од кои може да одберат

Личен попуст

 • 5% попуст на проивод по избор*
 • Секој месец добивате можност на еден производ кој што не е на понуда и нема клуб цена да се добие личен попуст
 • Во буклетот има 12 ваучери за секој месец по 1
 • Не може да се комбинира со ваучерот за бесплатна достава

Нивоа

 • Основно членство – 1390 ден.
 • Важи една година од денот на фактурирање
 • Сребрено членство – 1190 ден.
 • Заедно со основното членство важат вкупно 24 месеци.

Златно членство

 • Може да се добие не може да се купи
 • Секој купувач кој во текот на своето основно или сребрено членство ќе направи најмалку 3 нарачки и најмалку 18500 ден. вредност добива статус привилегиран.
 • Привилегираните купувачи кои ќе го обноват своето членство (плаќаат за силвер членство) стануваат златни членови.

Дополнителни предности на златното членство

Дупло поголема гаранција*

 • Добиваат 12 месеци гаранција на сите електрични апарати – условите се исти како и нормалниот гарантен рок, само што тој е подолг.
 • *Исклучок се единствено дормео душеците и шарк програмата затоа што веќе имаат подолга гаранција.
 • Важи за производите кои што се купени во периодот додека купувачот е златен член.

Први дознаваат за производите и понудите*

 • Први дознаваат за лансирањето на производите и имаат можност први да ги купат.
 • Први дознаваат и за понудите со попусти, акциските понуди, викенд акциите и сл.

Дополнителни 5 производи за подарок со ѕвездички

 • Само златните купувачи со собрани ѕвездички имаат пристап до овие производи.
 • Ги добиваат целосно бесплатно.
 • Производите ги нема во продажба и се достапни само за златните купувачи.

Придружете му се на Клубот кој секогаш дава повеќе!

Членството во КЛУБ5* ви носи попусти кај нашите партнери:

*Драги членови на КЛУБ5*, Покрај редовните ваучери за заштеда или подарок при купување на производи од нашите брендови, изненадувањето кое го подготвивме за вас е – соработката со надворешни партнери.

Секој член на КЛУБ5, нов или со обновено членство, ќе добие ваучери за попуст на производи или услуги од нашите партнери!

Клуб 5* е специјален клуб на лојални купувачи, на кои им обезбедуваме ексклузивни привилегии!

Со нарачувањето на оваа Клуб 5* картичка, ја плаќате својата едногодишна членарина. Членството започнува на денот кога е извршена уплатата за истото и трае во период од 1 година.

Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Затоа, побрзајте и нарачајте ја својата Клуб 5* картичка уште денес.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка