Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Top Shop Clever Cutter Ножици 2 во 1

Photo
Video
-20%

Заштедете време во обработката на состојките за појадок, ручек или вечера благодарение на најновите Clever Cutter суперножици, 2 во 1 ножици и даска за брзо сечкање на храната, со кои ќе можете да да ги исечкате сите состојки многу побрзо отколку со стандардните ножеви. Овие ножици се изработени од не’рѓосувачки челик.

 • 2 во 1 ножици и даска за сечкање
 • Сечка за миг
 • Ергономска рачка
 • Сечило од не’рѓосувачки челик
 • Безбедносен механизам
 • Лесни за чистење
Нарачајте заедно со Клуб 5* членство и ножиците ќе ги добиете за 490 ден.
Top Shop Clever Cutter Ножици 2 во 1

Редовна цена: 990,00 ден.


Специјална цена: 790,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Заштедете време во обработката на состојките за појадок, ручек или вечера благодарение на најновите Clever Cutter суперножици, 2 во 1 ножици и даска за брзо сечкање на храната, со кои ќе можете да да ги исечкате сите состојки многу побрзо отколку со стандардните ножеви. Овие ножици се изработени од не’рѓосувачки челик.

 • 2 во 1 ножици и даска за сечкање
 • Сечка за миг
 • Ергономска рачка
 • Сечило од не’рѓосувачки челик
 • Безбедносен механизам
 • Лесни за чистење
Дознајте повеќе
Детали за производот

Clever Cutter 2 во 1 суперножици и даска за сечкање

Дали сте уморни од долгите подготовки на храната пред да го конзумирате Вашиот оброк? Постојано чистење на даската за сечкање и ножот? Сега постои идеално решение!

Ви ги претставуваме Clever Cutter 2 во 1 ножици и даска за сечкање со кои ќе ги исечете потребните состојки за неколку секунди!

Дури до 10 пати побрзо сечкање отколку со нож

Clever Cutter имаат извонредно остро сечило од не’рѓосувачки челик со кое лесно и брзо ќе ги исечкате состојките. Употребете ги како обични ножици и сецкајте различни видови храна до 10 пати побрзо.

Покрај ножиците, тајната на Clever Cutter е во ергономската рачка која автоматски се отвара со што го прави сецкањето побрзо и полесно.

Врвното сечило на Clever Cutter овозможува лесно сечкање на секакво овошје, зеленчук, месо и сето тоа многу побрзо и без дополнителен неред во кујната!

Подгответе вкусни салати за многу пократко време

Сечкајте секаково месо со леснотија

Сечкајте ги состојките за подготовка на оброк и заштедете време

Изненадете ги гостите и подгответе вкусни закуски за миг

Сечкајте ги состојките дирекно во садот за готвење

Со Clever Cutter нередот е веќе минато. Сечкајте состојки за Вашата супа, омлет или пак гулаш дирекно во садот за готвење.

Нема повеќе валкани даски за сечкање и неред во кујната!

Безбедно затварање и можност за миење во машина за садови

Clever Cutter имаат систем за затворање со што безбедно можат да се чуваат во Вашата фиока.

По употреба едноставно ставете ги во машината за миење садови. Лесно и едноставно.

Сечкајте состојки дирекно во садот за готвење

 • Ергономска нелизгачка рачка
 • Широка даска за сечкање
 • Сечило од не’рѓосувачки челик
 • Безбедно затварање
 • 15.24 x 5.08 x 29.21 см.
Технички карактеристики
Димензија 15.24 x 5.08 x 29.21 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star