Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење

Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење
Photos
 • Видеа
 • Слики
Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење
Chef-O-Matic Pro Повеќенаменски апарат за готвење

SKU: 99-1000016286

Ако немате време за готвење, не знаете што да зготвите или пак не знаете да готвите, Chef-O-Matic Pro ќе ја заврши целата тешка работа место вас.

Сега секој може да готви вкусни, евтини и здрави оброци, за само неколку минути.

Од 6.880,00 ден. До
5.990,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Новиот Chef-O-Matic Pro 10 во 1 сад за готвење е најновиот крик на технологијата кај кујнските уреди!

Со едноставно притискање копче, можете да го трансформирате вашиот Chef-O-Matic Pro во уред за готвење ориз, тенџере, вок тава, сад за готвење на пареа, рерна, скара, уред за брзо и бавно готвење, сад за десерти и тавче за подгревање!

Имате 10 уреди за готвење спакувани во 1 неверојатен Chef-O-Matic Pro! Chef-O-Matic Pro е достапен во стандардниот капацитет од 3 литри.

Брз е, едноставен за користење и повторно ја прави кујната забавна!

Ако немате време за готвење, не знаете што да зготвите или пак не знаете да готвите, Chef-O-Matic Pro ќе ја заврши целата тешка работа место вас.

Сега секој може да готви вкусни, евтини и здрави оброци, за само неколку минути.

Тајната лежи во технологијата за „паметно готвење“ која безмалку ги приготвува оброците место вас! Ќе уживате во вкусните оброци, а најдоброто нешто е што оваа технологија може да го вклучи Chef-O-Matic Pro, да го исклучи автоматски и да ја одржува храната топла и вкусна, за оброците да ви бидат готови тогаш кога вие ќе посакате!

Едноставно сипете ја храната во садот за готвење, притиснете го копчето и за минимум 3 минути готвење, можете да уживате во вкусен оброк.

Chef-O-Matic Pro ја сврзува храната со богатиот вкус и ги задржува важните витамини и хранливи материи.

Може да готви ориз, тестенини, вкусни супи, риба на пареа, печено месо, десерти, па дури и торти и колачи. Чистењето е едноставно – откако ќе го употребите, едноставно извадете го нелепливиот сад во кој се готви храната и ставете го во машината за миење садови.

Предности:

 • Chef-O-Matic Pro ќе готви место вас
 • Брз, едноставен и забавен за користење
 • Хранливи и вкусни оброци
 • Ви заштедува време и пари
 • Нелепливиот сад за готвење може да се чисти во машина за миење садови

Chef-O-Matic Pro е достапен во стандардниот капацитет од 3 литри.

Chef-O-Matic Pro 3 литри:

 • 1x внатрешен сад со капацитет од 3 литри
 • 1x додаток за готвење на пареа
 • 1x чашка за мерење
 • 1x црпалка
 • 1x шпатула
 • 1x странична кука
 • 1x книга со најдобрите рецепти за Chef-O-Matic Pro + омилените рецепти на Кети Мичел
 • 1x упатство за употреба

Сега секој може да готви вкусни, евтини и здрави оброци, за само неколку минути.

Тајната лежи во технологијата за „паметно готвење“ која безмалку ги приготвува оброците место вас! Ќе уживате во вкусните оброци, а најдоброто нешто е што оваа технологија може да го вклучи Chef-O-Matic Pro, да го исклучи автоматски и да ја одржува храната топла и вкусна, за оброците да ви бидат готови тогаш кога вие ќе посакате!

Едноставно сипете ја храната во садот за готвење, притиснете го копчето и за минимум 3 минути готвење, можете да уживате во вкусен оброк.

Наменет е за:

 • Брзо, едноставно и забавно готвење
 • Подготовка на хранливи и вкусни оброци

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка