Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња

Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња
Photos
 • Видеа
 • Слики
Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња
Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња

SKU: 99-1000042214

Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитните кои ви пречат секогаш кога сакате да ја облечете вашата омилена сукња? Не се чувствувате удобно кога ја носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби? Сега конечно може да изгледате одлично и да го добиете најдоброто од двата света: Slim 'N Lift Caresse еластичната сукња ги спои стилот на тексас сукњата со удобнoста на облеката која ви дава послаб изглед.

Slim 'N Lift Caresse Еластична сукња

* Задолжителни полиња

Од 1.290,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Уживајте во атрактивниот изглед и неверојатната удобност

Поголем дел од облеките се или убави или удобни - меѓу нив има многу тенка линија. Но, со  Slim 'N Lift Caresse -еластичната сукња нема потреба да се откажете од ништо бидејќи ќе имате сè што ќе посакате.

Конечно може да изгледате одлично и да чувствувате ништо друго освен мекост и екстремна удобност.

Иновативниот материјал на Slim 'N Lift Caresse еластичната сукња потсетува на тексас сукња, но е многу мека и удобна. Нема неудобни патенти, копчиња или нитни, а линиите од долната облека нема да ви се познаваат.

 • Без копчиња и патенти
 • Должина над колената
 • Модерна сина боја

Потенка, посекси силуета во само еден чекор

Само да може да ги сокриете сите несовршености на вашето тело без напорно вежбање и диети. Сега постои начин - да го поправите тоа  со Slim 'N Lift Caresse еластичната сукња. Таа е идеалното решение за сите, бидејќи ќе направи да изгледате послабо и посекси.

Вашиот стомак ќе биде рамен и вие веднаш ќе изгледате како да имате неколку килограми помалку. Сега за само неколку секудни ќе го имате телото кое од секогаш го посакувавте.

Потенка, посекси силуета во само еден чекор

Само да може да ги сокриете сите несовршености на вашето тело без напорно вежбање и диети. Сега постои начин - да го поправите тоа  со Slim 'N Lift Caresse еластичната сукња. Таа е идеалното решение за сите, бидејќи ќе направи да изгледате послабо и посекси.

Вашиот стомак ќе биде рамен и вие веднаш ќе изгледате како да имате неколку килограми помалку. Сега за само неколку секудни ќе го имате телото кое од секогаш го посакувавте.

Направени за секоја жена, но особено за оние жени кои:

 • сакаат модерен и секси изглед
 • сакаат позатегнат изглед на нивното торзо
 • бараат додаток кој ќе им даде секси и модерен изглед
 • бараат додаток кој може удобно да го носите во текот на целиот ден
 • бараат нешто кое ќе им ја зголеми самодовербата
Технички карактеристики
Димензија S/M, L/XL, XXL
Материјал полиестер, спандекс
Се пере во машина рачно перење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка