Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки

Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки
Photos
 • Видеа
 • Слики
Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки
Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки

SKU: 99-1000044985

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично.

Slim 'n Lift Caresse Jeans Еластични фармерки

* Задолжителни полиња

Од 690,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот.

Slim ‘n Lift Caresse еластичните фармерки се удобни и меки и многу брзо ќе бидат дел од вашата омилена гардероба. Без копчиња, патенти и нитни, Slim ‘n Lift Caresse се секогаш во мода.

 • Ги сокрива наслагите на стомакот
 • Лесен материјал кој „дише“
 • Подигнуваат, тонираат и обликуваат

Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично!

Достапни бои: црна, сина и бледо сина

 • Црни хеланки совршен за на работа, во комбинација со шарена кошула или блуза. Безвременски класика.
 • Темно сините хеланки ќе бидеат ваш постојан придружник при патување со пријателите или пак шопинг. Извонредно модерна боја која се вклопува совршено со секој стил.
 • Светло сини хеланки со модерен и стилски изглед. Вашата имагинација нека биде инспирација за да создадете модерна комбинација на облека!

Облечете ги и веднаш изгледајте и чувствувајте се одлично!

Горниот дел го затега вашиот стомак, а зоните со компресија го подигаат вашиот задник. Збогувајте се со масните наслаги на половината и стомакот. Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично!

Предности:

 • Slim 'N Lift Caresse еластичните фармерки се изработени со SlimFlex технологијата за привлечен изглед
 • Изгледаат како фармерки, но се меки како хеланки
 • Без копчиња, патенти и нитни
 • Удобни

Технички карактеристики:

 • Достапни броеви: S/M, L/XL, XXL.
  број EU број
  S/M 36–38
  L/XL 38–40
  XXL 40-42
 • Материјал: 98% Полиестер 2% Еластин
 • Се перат во машина на 30 степени
Технички карактеристики
Материјал еластин
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

5

1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by ninu

07.10.2016

preubavi farmerki
ovie farmerki se mnogu ubavi i komotni i bi gi preporacala na site stesnuva i ve pravi da izgledate poslanii ubavi a e i mnogu moderen :D

1 производ(и)