Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет

Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk
Photos
 • Видеа
 • Слики
Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет Kosmodisk
-50%
Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет

ID: 100082370 | SKU: 1000000065

Ефикасно решение за сите кои страдаат од болки во грбот. Универзална големина што одговара на секого, потполно приспособлив и удобен за носење. Го купувате еднаш за цел живот!

Kosmodisk Classic Set Помагало за `рбет

Редовна цена: 3.390,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Космодиск Класик може да се носи над или под долна облека

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба.

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

 • КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
 • По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.

Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

Космодиск Класик може да се носи над или под долна облека

КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба.

Препорачуваме употреба на Космодиск во период од 30 дена – за време на овој период Космодиск треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

 • КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.
 • По подолга употреба на КОСМОДИСК КЛАСИК помагалото за `рбет, може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перете во машина за перење алишта.

Уникатниот КосмодискСистем™ на ребренца ќе дејствува сè додека неговиот облик не се оштети.

Пред употребата, проверете дали постојат видливи оштетувања кај производот.

За сите оние кои сакаат да се ослободат од болките во грбот

 • За сите кои сакаат удобност
 • За сите оние кои чувствуваат затегнатост
 • За сите кои сакаат соодветна потпора
 • За сите оние со болки во грбот и ’рбетот
 • Удобен, пријатен и не пречи во дневните активности
 • Ги стимулира мускулите и го намалува притисокот врз нив
 • Посебно дизајниран за оние кои поголем дел од денот седат.
 • Изработен во соработка со експерти за максимален ефект.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

5

1 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by Anita

17.8.2017

anitaapostolovska@yahoo.com
Ne veruvav, no sega mozam javno da kazam deka kosmodiskot pomaga vo namaluvanje na bolkite vo grbot. Licno go upotrebuvam veke podolgo vreme, sekogas koga ke mi se javat bolki vo grbot. Go preporacuvam.

1 производ(и)