Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1

Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1
Photos
 • Видеа
 • Слики
Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1 Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1
Bit 360 Автоматски штрафцигер 6 во 1

ID: 105966309 | SKU: 1000119555

Револуционерниот магнетизиран 6-во-1 шрафцигер ќе ви помогне да го наместите соодветниот врв со едноставно повлекување, вртење и притискање. Во комплетот добивате  1 x Bit 360 шрафцигер, 6 основи врвови и 6 дополнителни врвови.

1.490,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
Детали за производот

Паметен алат со кој менувањето на врвовите е полесно

Дали сте уморни од постојано трчање по скалите за да го најдете соодветниот шрафцигер? И згора на тоа не може да го најдете соодветниот врв? Или кога врвовите се растурени на сите страни и расфрлени по подот? Со овој алат тоа нема да ви се случи повеќе!

Ви го претставуваме новиот Bit 360 – револуционерниот 6-во-1 шрафцигер - паметниот алат кој е специјално дизајниран за да го заврши и невозможното менување на врвовите на лесен и едноставен начин.

Сите потребни работи ви се на дофат

За да работите со шест различни шрафцигери ќе ви бидат потребни шест различни алатки - но со Bit 360 ќе ви треба само еден и за само неколку секунди ќе може да го смените алатот.

360° Брзо менување

Тајната е во комората со врвови која брзо се менува. Едноставно треба да го извадите врвот од држачот, да свртите за да го добиете врвот кој ви треба и да притиснете за да може да го користите. Исто така може да го користите со врвовите кои веќе ги имате во вашиот дом.

Врвовите се внатре во алатот

Врвовите ќе бидат внатре во комората која се врти и вие ќе можете лесно да ги менувате. Кога повторно ќе ви бидат потребни тие ќе бидат на своето место. Едноставно ќе треба само да ја свртите комората.

Шрафцигерот е магнетизиран и врвовите нема да паѓаат

Bit 360 е магнетизиран, па така врвовите нема да паѓаат и ќе останат на своето место. Она што треба да го направите е да го повлечете, свртите и притиснете за да го користите врвот кој ви треба.

6 однапред наместени врвови кои одговараат на сите шрафови

Bit 360 доаѓа со 6 однапред наместени врвови кои одговаат на сите шрафови. Може да одберете некој помеѓу:

 • Филипс PH1
 • ФилипсPH2
 • ФилипсPH3
 • Рамен V3
 • Рамен V4
 • Рамен V6

Посебен подарок - 6 дополнителни врвови

Во комплетот добивате и 6 дополнителни врвови:

 • CR-V 1.5
 • CR-V 2
 • CR-V 2.5
 • CR-V 3
 • CR-V 4
 • CR-V 5

Само еден алат

Најдоброто од сѐ е тоа што сите делови остануваат на едно место во овој компактен алат кој може да го чувате во мала фиока, па така секогаш ќе ви биде лесно достапен.

360° Брзо менување

Тајната е во комората со врвови која брзо се менува. Едноставно треба да го извадите врвот од држачот, да свртите за да го добиете врвот кој ви треба и да притиснете за да може да го користите. Исто така може да го користите со врвовите кои веќе ги имате во вашиот дом.

Врвовите се внатре во алатот

Врвовите ќе бидат внатре во комората која се врти и вие ќе можете лесно да ги менувате. Кога повторно ќе ви бидат потребни тие ќе бидат на своето место. Едноставно ќе треба само да ја свртите комората.

Само еден алат

Најдоброто од сѐ е тоа што сите делови остануваат на едно место во овој компактен алат кој може да го чувате во мала фиока, па така секогаш ќе ви биде лесно достапен.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка