Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-48%

Супер удобен, пријатен градник направен од бамбусови влакна кој се припива за вашето тело, без жици е и се затвара на предната страна. За удобност во текот на целиот ден. Воопшто нема ни да го почувствувате!

Top Shop Bamboo Градник

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Супер удобен, пријатен градник направен од бамбусови влакна кој се припива за вашето тело, без жици е и се затвара на предната страна. За удобност во текот на целиот ден. Воопшто нема ни да го почувствувате!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Супер удобен градник од бамбусови влакна - 3 во 1

Вашиот градник ви пречи, ве боде и се превртува?
Дали се борите со затворање на градникот од задната страна?
Bamboo Bra е идеален за вас - најудобниот градник кој некогаш сте го носеле.

Тој е направен од удобна растеглива вискоза од бамбусови влакна и:

 • идеално се прилагодуваат на вас
 • ви нудат удобност и поддршка
 • дизајн кој не се забележува под облеката
 • со ефект на ладење
 • се пере во машина и никогаш не ја губи формата
 • е хипоалерген

Незабележлив дизајн & ефект на ладење

Бамбусовата ткаенина е неверојатно удобна и пријатна на допир затоа што е мека како памук и мазна како свила. Бамбусовите влакна ви обезбедуваат свежина и удобност во текот на целиот ден.

Внимателно проткаените бамбусови влакна се прилагодуваат на секој облик на телото, давајќи ви удобност и форма.

Bamboo Bra е направен за воопшто да не го чувствувате!

 • Без непријатни прерамки и жици

  Широките прерамки се неверојатно удобни и нема да ви причинуваат болки.

 • Без набори на грбот

  Bamboo Bra не дозволува да ви се прават набори од кожа на грбот.

 • Закопчување на предниот дел

  Bamboo Bra градникот многу едноставно се закопчува на предниот дел.    

 • Со дополнителни перничиња

  Bamboo Bra има и дополнителни перничиња кои се вадат согласно вашите потреби.

Технички карактеристики
Материјал bamboo viscose, најлон, спандекс
Се пере во машина Machine washable

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star