Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Adidas Повеќенаменска клупа за вежбање

Photo
Video
Повеќенаменска клупа со можност за прилагодување на потпората за грбот со можност за 3 нивоа на косина, како и можност за вежбање во рамна положба. Во комплетот добивате куки за држење на шипката, држачи за раце, држачи за нозе и шипки за складирање на теговите. Потпората за грбот и седиштето се тапацирани. Направена од цврста метална конструкција која одговара за секој корисник.
Adidas Повеќенаменска клупа за вежбање
15.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо
Повеќенаменска клупа со можност за прилагодување на потпората за грбот со можност за 3 нивоа на косина, како и можност за вежбање во рамна положба. Во комплетот добивате куки за држење на шипката, држачи за раце, држачи за нозе и шипки за складирање на теговите. Потпората за грбот и седиштето се тапацирани. Направена од цврста метална конструкција која одговара за секој корисник.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ќе ја сакате разновидноста на Adidas Essential повеќенаменската клупа за вежбање

Екстремно практична справа за вежбање која ќе ви помогне да правите најразлични вежби за зајакнување на телото и тоа во удобноста на вашиот дом.

Со неа ќе можете да направите пoвеќе вежби и да останете во форма.

 • Дебело тапацирано седиште и дел за потпирање на грбот за максимална удобност, ќе може да направите лесни и кратки и/или подолги вежби.
 • Прилаголдива поддршка за грбот со 3 нивоа на наклон и можност за вежбање во рамна положба - ви овоможува да ја одберете посакуваната висина, како и тежината со која ќе ја  правите вежбата.
 • Може да правите повеќе вежби меѓу кои и вежби за гради, нозе и грб.
 • Одлична е за зацврстување на мускулите на стомакот, нозете и рацете.
 • Со неа имате целосен опсег на движење со кој го стимулирате формирањето и зајакнувањето на мускулите, истовремено ги намалувате мастите и на тој начин вашето тело побрзо ќе согорува калории.

Направена од цврста метална конструкција Adidas Essential повеќенаменската клупа за вежбање е долготрајна

Има различни карактеристики, кои се направени за да имате поголема удобност при вежбањето и можност за правење различни вежби.

 • Ви овозможува различни фитнес програми со кои многу лесно ќе ги правите вежбите: во комплетот добивате куки за држење на шипката со прстени за прицврстување и безбедност, дел за вежбање на рацете со шипка за држење на теговите и дел за вежбање на бутовите и нозете со шипка за држење на теговите.
 • Наклон со прилагодлива висина со која клупата ќе може да ја користат повеќе лица.
 • Рамка од метална конструкција со висок квалитет за долготрајно користење.
Дополнителни информации
 • Клупата има 3 можности за прилагодување на наклонот, но може да биде и во рамна положба.
 • Во комплетот добивате: куки за држење на шипката, држачи за раце, држачи за нозе и шипки за складирање на теговите.
 • Дизајнирана за различни вежби меѓу кои: вежби за гради, нозе и грб.
 • Врвен квалитет и долготрајност.
Технички карактеристики
Димензија 154 x 120 x 104 см.
Дополнителни информации Рамка од метална конструкција, тапацирано седиште и поддршка на грбот
Дополнителни карактеристики Прилагодлива со 3 нивоа на наклон и можност да биде рамно поставена
Материјал друго, метал, пена
Тежина 26,3 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star