Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ
  -50%

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ

  Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 2.0 се модерни старки во весели бои и со добро познатата удобност.

  Заоблениот ѓон ќе ги заштити вашите стапала дури и кога поминувате многу време на нозе.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ
  -50%

  Walkmaxx Leisure Shoes 2.0 Старки со 50% ПОПУСТ

  Walkmaxx Comfort Leisure Shoes 2.0 се модерни старки во весели бои и со добро познатата удобност.
 • Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач
  ново

  Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач

  3 функции: за миење, четка и додаток за собирање вода

  Брзо исчистете плочки, мермер, асфалт, бетон, стакло, па дури и автомобилот.

  Rovus Broom Jet има ексклузивен систем кој ви овозможува да го контролирате протокот на вода.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач
  ново

  Rovus Broom Jet - Повеќенаменски чистач

  Брзо исчистете плочки, мермер, асфалт, бетон, стакло, па дури и автомобилот.
 • Dormeo All Season - Нов душек за сите сезони
  -20%

  Dormeo All Season - Нов душек за сите сезони

  Ви го претставуваме новиот All Season душек од Дормео. Овој душек претставува одлична подлога за спиење која ви нуди неверојатна удобност.

  Сензационална цена почнувајќи од 7.992 Ден.

  Dormeo All Season - Нов душек за сите сезони
  -20%

  Dormeo All Season - Нов душек за сите сезони

  Ви го претставуваме новиот All Season душек од Дормео. Овој душек претставува одлична подлога за спиење која ви нуди неверојатна удобност.
 • Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Сигурно кога ќе помислите на бојадисување, веднаш помислувате на скали, канти со боја, ролери и четки!

  Сега има брз, едноставен и забавен начин на бојадисување, благодарение на апаратот Paint Plus!

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Сега има брз, едноставен и забавен начин на бојадисување, благодарение на апаратот Paint Plus!
 • Rovus UVacuum Правосмукалка
  ново

  Rovus UVacuum Правосмукалка

  3 во 1 Моќна комбинација на УВ светлина

  Rovus UVacuum Правосмукалка
  ново

  Rovus UVacuum Правосмукалка

  3 во 1 Моќна комбинација на УВ светлина
Акција
Акција

Акција

Видено на ТВ
Видено на ТВ

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

novi-proizvodi
novi-proizvodi

Нови производи

Најпродавани производи

Видено на ТВ

20-godini-zaedno
20-godini-zaedno

Интересни факти и бројки за 20-те години на Тоp Shop.

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог

Нови производи