Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Допри ги ѕвездите

  Допри ги ѕвездите

  Стани Клуб 5* член и уживај во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

  Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство! Затоа, побрзајте и нарачајте ја својата Клуб 5* картичка уште денес.

  Допри ги ѕвездите

  Допри ги ѕвездите

  Допри ги ѕвездите! Стани Клуб 5* член и уживај во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

 • Nutribullet Екстрактор со 2 подароци
  со подароци

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Специјална понуда со 2 ПОДАРОЦИ: Stone Legend Giant Вок тава 35см. и Стаклен капак 35 см. во вредност од 3.180 ден.

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци
  со подароци

  Nutribullet Екстрактор со 2 подароци

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки! Специјална понуда со 2 ПОДАРОЦИ!

 • Turbo Tiger Рачен чистач
  -50%

  Turbo Tiger Рачен чистач

  Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала - користете го практичниот безжичен рачен чистач Turbo Tiger.

   

  Редовна цена: 1.980,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  Turbo Tiger Рачен чистач
  -50%

  Turbo Tiger Рачен чистач

  Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала - користете го практичниот Turbo Tiger.

 • Rovus UVacuum Правосмукалка
  -40%

  Rovus UVacuum Правосмукалка

  Ефикасна и моќна правосмукалка, со технологија на UV-светлина која ќе ги стерилизира и најнечистите површини и ќе ве ослободи од сите штетни микроорганизми во вашиот дом.

  Нарачајте ја со фантастичен попуст од 40%

  Редовна цена: 6.490,00 ден.

  Специјална цена: 3.890,00 ден.

  Rovus UVacuum Правосмукалка
  -40%

  Rovus UVacuum Правосмукалка

  Rovus UVacuum е ефикасна и моќна правосмукалка, со технологија на UV-светлина која ќе ги стерилизира и најнечистите површини.

 • Месец со најголеми заштеди

  Месец со најголеми заштеди

  Месец со најголеми заштеди

  Месец со најголеми заштеди

  Одберете и искористете до 50% попуст на производи од нашите брендови!

Акција
Акција

Акција

Видено на ТВ
Видено на ТВ

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

novi-proizvodi
novi-proizvodi

Нови производи

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог