Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Сигурно кога ќе помислите на бојадисување, веднаш помислувате на скали, канти со боја, ролери и четки!

  Сега има брз, едноставен и забавен начин на бојадисување, благодарение на апаратот Paint Plus!

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Paint Plus - Компресор за бојадисување

  Сега има брз, едноставен и забавен начин на бојадисување, благодарение на апаратот Paint Plus!
 • Stone Legend Лонец за готвење и печење 24 см.
  НОВО

  Stone Legend Лонец за готвење и печење 24 см.

  Еден сад за сè!

  Delimano Stone Legend Лонецот е извонредно решение за сите начини на готвење, на рингла и во рерна, на сите видови шпорети, вклучувајќи ги и индукциските.

  Вашата цена: 1.990,00 ден.

  Stone Legend Лонец за готвење и печење 24 см.
  НОВО

  Stone Legend Лонец за готвење и печење 24 см.

  Извонреден пакет за сите начини на готвење, на рингла и во рерна.
 • Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач
  -50%

  Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач

  Едноставно решение за чист дом!

  Rovus Multi-Cleaner – повеќенаменскиот чистач е одличен за брзо и практично чистење на целиот дом.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.495,00 ден.

  Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач
  -50%

  Rovus Multi-Cleaner Повеќенаменски чистач

  Rovus Multi-Cleaner – повеќенаменскиот чистач е одличен за брзо и практично чистење на целиот дом.
 • Clever Cutter Ножици 2 во 1
  -20%

  Clever Cutter Ножици 2 во 1

  Заштедете време во обработката на состојките со најновите Clever Cutter суперножици, 2 во 1 ножици и даска за брзо сечкање на храната.

  Нарачајте ги веднаш за само 790 ден.

  Редовна цена: 990,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Clever Cutter Ножици 2 во 1
  -20%

  Clever Cutter Ножици 2 во 1

  Заштедете време во обработката на состојките со најновите Clever Cutter суперножици, 2 во 1 ножици и даска за брзо сечкање на храната.
Акција
Акција

Акција

Видено на ТВ
Видено на ТВ

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

novi-proizvodi
novi-proizvodi

Нови производи

Најпродавани производи

Видено на ТВ

20-godini-zaedno
20-godini-zaedno

Интересни факти и бројки за 20-те години на Тоp Shop.

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог

Нови производи