Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Среќни денови со цени до 990 ден.!

Одлични понуди само на 26ти, 27ми и 28ми септември

 
Важат уште:
[banner_timer]
 
 • Среќни денови во Топ Шоп

  Среќни денови во Топ Шоп

  Голема распродажба со цени што ќе ве израдуваат - производи само до 990 денари.

  Одлични понуди, а само 3 среќни денови, од 26-ти до 28-ми септември.

  Среќни денови во Топ Шоп

  Среќни денови во Топ Шоп

  Голема распродажба со фантастични цени - производи до 990 денари.

 • Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација
  -50%

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација

  Совршено мазна кожа со најновиот Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација! Сега со специјална цена од 1.290 ден. и ПОДАРОК Сет за маникир.

  Редовна цена: 2.580,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација
  -50%

  Wellneo Tweeze Premium Aпарат за депилација

  Сега со специјална цена од 1.290 ден. и ПОДАРОК Сет за маникир.

 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега! Искористете специјален попуст од 2.000 ден.!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -29%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet 12-делен сет со најдобра цена досега!

 • Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице
  НОВО

  Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице

  Нежно и безболно отстранете ги влакната од лицето. Wellneo Flawless има практичен дизајн во форма на кармин па можете да го носите секаде со вас.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице
  НОВО

  Wellneo Flawless Отстранувач на влакна од лице

  Нежно и безболно отстранете ги влакната од лицето.

 • Rovus Апарат за затоплување
  -32%

  Rovus Апарат за затоплување

  Rovus Апарат за затоплување
  -32%

  Rovus Апарат за затоплување

  Трансформирајте го студениот простор во пријатна средина.

Акција
Акција

Акција

Видено на ТВ
Видено на ТВ

Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

novi-proizvodi
novi-proizvodi

Нови производи

Рецензии од купувачи:

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог